Інформація для переселенців та мешканців населених пунктів на лінії розмежування
Центр психосоціального супроводу (ЦПСС) м. Щастя під час карантину через можливість поширення коронавірусу COVID-19 надає БЕЗКОШТОВНІ ПОСЛУГИ ОНЛАЙН. Клієнти Центру – це переселенці, мешканці населених пунктів уздовж лінії розмежування, волонтери, люди, які мають негативний психологічний вплив через збройний конфлікт в Україні, а також у зв’язку із карантинними заходами через коронавірус; представники професій, які працюють із зазначеними вище категоріями клієнтів (насамперед лікарі, вчителі, працівники поліції, соціального захисту та інших структур).
Тренінгове заняття “Стресостійкість і подолання кризових ситуацій” відбудеться онлайн на платформі ZOOM 09.07.2020 о 16:00.
Стрес у житті людини – це постійне явище. Без стресів ми б не змогли повноцінно жити та виживати. Проте, є різновиди проживання стресових ситуацій та шляхів виходу із нього. Інший важливий фактор – це термін перебування у стресовій ситуації, а також наявні можливості підживлення, тобто – наявність ресурсів.
Важливо, що кожен із нас характеризується індивідуальними особливостями стрес-реакцій. Хтось реагують більш емоційно, а хтось – малопомітно. При цьому в організмі відбуваються нейрофізіологічні зміни. Відновлюємось, «відходимо» після стресових станів ми всі також з різною швидкістю. Ця характеристика стрес-реакції називається стійкістю. Тож на тренінговому занятті ви поєднаєте ці 2 терміни – “стрес” та “стійкість” і опануєте шляхи напрацювання стресостійкості.
Реєстрація на безкоштовне тренінгове заняття онлайн «Стресостійкість і подолання кризових ситуацій» за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfgeyyJpABu-03WedtPu6aPzfo2Rx-4MH0Bjjs26XPASLbSUg/viewform
Під час тренінгу Ви зможете:
- дізнатися, як стрес впливає на наш організм (етапи, стаді, нейрофізіологічна відповідь);
- зрозуміти різницю між “стресостійкість”, “життєстійкість”, “резильєнтність”;
- усвідомити важливість наповнення внутрішніх ресурсів, як чинник стресостійкості;
- отримаєте практичний досвід, який зможете використовувати одразу після завершення заняття.
Пам’ятайте, що стресостійкість – це запорука психічного здоров’я!
Групова та індивідуальна робота у ЦПСС Щастя проходить у рамках проєкту “Психосоціальна підтримка осіб, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні” за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, MalteserInternational та Мальтійської служби допомоги в Україні, який реалізує ГО MentalHealthService.
Скайп: cpsa.shchastya
Instagram: cpsa.shchastya
Facebook:https://www.facebook.com/groups/cpsa.shchastya/
Телефон безкоштовної гарячої лінії/довіри/консультування: 0800-212-401