Навички психологічного самовідновлення під час кризових подій – онлайн
Центр психосоціального супроводу м. Щастя повідомляє, що під час карантину через можливість поширення короновірусу COVID-19 надаватиме БЕЗКОШТОВНІ ПОСЛУГИ ОНЛАЙН.
Чому це важливо і для кого необхідно?
У період невизначеності, фізичній загрозі життю та здоров’ю, тотальній недовірі і тому подібному усі люди мають психофізіологічні реакції, які несуть за собою наслідки на фізичному (у тілі), емоційному (почуття, настрій) та когнітивному (думки) рівнях, а як наслідок проявляються у тій чи іншій поведінці. Якщо кризові ситуації накопичуються, зростає виснаження і значно падає можливість долати стресові ситуації та їх наслідки – це називається резільєнтність (психологічна стійкість, позитивна адаптація або розвиток у контексті негативного впливу).
В умовах 6-го року збройного конфлікту в Україні, люди, які безпосередньо мешкають вздовж лінії розмежування, є у зоні ризику, саме тому існує Центр психосоціального супроводу у м. Щастя, який надає послуги з метою підтримки та збереження психічного здоров’я. Оскільки проводити роботу у сталому режимі нині є небезпечно, всі послуги переведено в онлайн, проте вони доступні й надалі.
Індивідуальна робота може проводитись у будь-якому месенджері із відеозв’язком! Для участі у груповому форматі необхідно мати Скайп або ZOOM/
#ЗалишайсяВдома та піклуйся про психічне здоров’я!
Звертайтесь за консультацією за телефоном 0662354033 або у скайп: cpsa.shchastya або cepl_anastasiya Також можна заповнити анкету за посиланням і ми члени команди Центру зв’яжуться із Вами!
Робота проводиться груповому чи індивідуальному форматі. Працюють фахові спеціалісти у сфері кризової психосоціальної підтримки за міжнародним стандартом.
Напрямки групової роботи у квітні:
– Навички психологічного самовідновлення після кризових подій (для дорослих і дитячих груп);
– Тренінгові групи психологічного спрямування: «Емоційне вигорання», «Нейрофізіологія стресу. Стресостійкість», «Дієві техніки Релаксації та самостабілізації», «Перша психологічна допомога» та інші за запитом;
– Мовні студії: Ділова українська мова; Сучасна українська літературна мова; Розмовна Англійська;
– Курс з першої домедичної допомоги;
– Нові навички для набуття упевненості та відкриття можливостей;
– Майстер-класи для розвантаження психологічної напруги;
– Індивідуальне консультування із психологом;
– Можливість (за запитом) перенаправлення до психотерапевта та/або психіатра.
Всі послуги надаються в рамках проєкту “Психосоціальна підтримка осіб, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні” за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Malteser International та Мальтійської служби допомоги в Україні, який реалізує ГО Mental Health Service.