Програма «Профілактика вигорання співробітників державної цивільної інфраструктури»
Поступово війна стала буденністю усіх українців: ми призвичаїлися жити під обстрілами, звуками сирен повітряної тривоги, ми адаптувались в евакуації, ми повернулись у звільнені міста і села, оговтались від жахів окупації, самі сміливі навіть почали планувати своє життя.
Щоранку ми дякуємо ЗСУ за новий день, проте про «бійців» ще одного важливого фронту – працівників цивільної інфраструктури, згадуємо час від часу, вірніше тоді, коли не можемо скористатися їхніми послугами. Ці люди не мали часу на адаптацію, бо від початку повномасштабної війни вони роблять усе можливе і неможливе, аби цивільне населення якнайменше відчувало наслідки катастрофи.
Вже два роки працівники цивільної інфраструктури працюють в надскладних умовах, високий рівень професійного стресу серед них став нормою, і це дається взнаки. Емоційне виснаження та хронічна втома, порушення стосунків з близькими, проблеми з соматичним здоров’ям, алкоголізація… Перелік невтішних наслідків професійного вигорання можна продовжувати довго. Як зберегти себе в таких умовах тим, хто продовжує забезпечувати нам можливість жити?
Профілактика професійного вигоряння
тел.+ viber/whatsapp: +38 050 323 5739,e-mail: [email protected]
ⓕ сторінка у фейсбуці:
Mental Health Service – Профілактика професійного вигоряння
https://www.facebook.com/MHS.burnout
Фахівці ГО Mental Health Service в Чернігові та Сумах проводять тренінги профілактики професійного вигорання для підтримки психічного здоров’я співробітників державної цивільної інфраструктури.
Проєкт Багатогалузева гуманітарна допомога та розбудова стійкості / Multi-sectoral humanitarian aid and resilience building фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини (GFFO), Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку (BMZ) та здійснюється благодійною організацією Malteser International. В Україні проєкт реалізує ГО Mental Health Service.