Гуменюк Борис Анатолійович
Гуменюк Борис Анатолійович
27/08/1967
м. Маріуполь
Україна
моб.тел.: 095 854 57 40
Skype: live:.cid.cfd91caeac78cf41
Професійна діяльність:
З 2015 – Волонтер-психолог Центру Психосоціального Супроводу в м. Маріуполь
З 2018 – Тренер з Першої домедичної допомоги Центру психосоціального супроводу м. Маріуполь
З 2019 – Дійсний член фахових професійних організацій:
- ГО Підтримка психічного здоров’я (ГО Mental Health Service)
Освіта
1994-1996 – Практична психологія, Київський Військовий Гуманітарний Інститут
Фахові семінари:
2020р. – Ненасильницьке спілкування. Найкращі практики миро будування, Психосоціальний супровід он-лайн. Особливості, організація, інструменти, виклики і рішення, Організація роботи проекту в умовах карантину, Особливості психосоціального супроводу он-лайн мешканців окупованих територій, Телефонне консультування, кризові інтервенції, ведення клієнта по телефону, Робота з психологічними ресурсами он-лайн, Самодопомога та профілактика вигорання, Специфіка групової роботи он-лайн, Складні випадки, взаємодія з психіатрами, перенаправлення на телемедицину, Індивідуальне консультування в психосоціальній роботі он-лайн, Супровід в горюванні в он-лайн форматі під час COVID-19, Психосоціальна робота он-лайн с запитами, пов’язаними з пандемією COVID-19.
2019р. – Розвиток виховного потенціалу батьків та осіб, які їх замінюють, щодо зниження рівня стресу та задля якнайкращого розуміння та підтримки дітей та молоді, якими вони опікуються.
2018р. – Навички для психологічного відновлення, Принципи побудови групової роботи у короткостроковому консультуванні дорослих, що постраждали від військового конфлікту, Організація психосоціальної роботи згідно Керівництва МПК, Кращі практики з подолання наслідків військових конфліктів, Український та міжнародний досвід, Втрата та Горювання. Практичні аспекти супроводу, Психосоціальний супровід родин постраждалих, Перша Психологічна Допомога і кризова інтервенція.
2017р. – Профілактика професійного вигорання з елементами супервізії, Керівництво МПК з психічного здоров’я та психосоціальної підтримки в умовах надзвичайної ситуації, Профілактика та протидія насиллю.
2016р. – Особливості надання психосоціальної допомоги з акцентом на формуванні життєстійкості, Психіатричні випадки у роботі з кризовими групами клієнтів, Навички для психологічного відновлення, Досвід психосоціальної підтримки постраждалих від конфлікту в Україні.
2015р. – Організація психосоціальної допомоги вимушеним переселенцям: структура та методи, ПТСР та психологічна допомога, Практичні аспекти роботи з втратою. Психологічна допомога при надмірній тривозі та агресії.