Як впоратися зі стресом під час ізоляції
Цілком нормально в будь-якій кризі засмучуватись, тривожитись, губитись, лякатись чи злитись. Найперше, що може допомогли – розмова з людьми, яким ви довіряєте, та фахівцем.
Саме для цього в нас працює безкоштовна гаряча лінія 0800 217 975.
Якщо ви маєте залишатися вдома, бо дотримуетесь здорового способу життя, пам’ятайте про правильне харчування, повноцінний сон, а також фізичну активність. Будьте поряд з близькими та коханими, підтримуйте зв’язок з іншими членами родини та друзями електронною поштою, або телефоном.
Не варто палити, вживати алкоголь чи наркотичні речовини для того, щоб упоратися зі своїми емоціями
Не варто палити, вживати алкоголь чи наркотичні речовини для того, щоб упоратися зі своїми емоціями. Якщо ви маєте сильні та важкі переживання – поговоріть із фахівцями. Сімейні лікарі, психологи, соціальні працівники можуть надати фахову підтримку. Складіть план звернення за допомогою у випадку, якщо матимете питання щодо свого фізичного чи емоційного стану.
Зверніться до навичок, які ставали в пригоді в минулому, допомагали справлятись з негараздами та долати стрес. Застосовуйте їх і зараз аби впоратись з емоціями та підтримати себе у цей складний період.
Так буває що ми знаходячись в кризі втрачаємо частково навички які раніше нам допомагали відновитися. Тоді ми радимо Вам пройти наш тренінг “Навички психологічного відновлення” – це тренінг навиків, спрямований на прискорення відновлення після стресу та відновлення ефективності.
Для запису на тренінги та у разі виникнення питань, звертайтеся за телефонами:
- 050-181-73-10 (Ірина Ткач, координатор, психолог)
- 050-965-25-85 (Оксана Ревякіна, психолог)
- 050-957-35-52 (Ірина Бельдєй, соціальний працівник, психолог)
- Безкоштовна гаряча лінія зі всіх мобільних та стаціонарних телефонів 0800-217-975
Мобільна бригада працює в рамках проекту “Психосоціальна підтримка осіб, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні” за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, MalteserInternational та Мальтійської служби допомоги, цей проект реалізує громадська організація “Підтримка психічного здоров’я – Асоціація фахівців і галузі психічного здоров’я”.