Жителів Луганщини запрошують пройти курс «Перша допомога»
Нажаль, ніхто з нас не знає де і коли ми можемо зіткнутися з ситуацією, в якій необхідно буде надавати першу допомогу. Ніхто не може заздалегідь підготувати себе психологічно до цього. Курс «Перша допомога» допомагає розвинути у собі готовність до дії через бажання допомагати та як це робити. За статистикою, 80 % випадків, при яких потрібне надання першої допомоги, трапляються у колі близьких (родина, друзі, колеги), і, нажаль, часу для початку надання допомоги у нас не так і багато…У нас є лише 5 хвилин, які вирішують усе!
Центр психосоціального супроводу (ЦПСС) м. Щастя під час карантину через можливість поширення коронавірусу COVID-19 надає безкоштовні послуги в режимі онлайн. Курс «Перша допомога» не виняток. Зараз є унікальна можливість пройти курс не виходячи з дому! Загалом заняття складається з двох частин: теоретична ( 2 дні по 3 години), та практична ( по закінченню карантинних обмежень ( 2 години).
Запрошуємо жителів Луганщини реєструватися на курс! Навчимося разом рятувати здоров’я та життя !!! Для участі у безкоштовномуонлайн-курсі, зареєструйтеся за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSefSolvuGog65NYzoggu-1YvWJfJsAT_gO-8LyrWWcJ1TG0TA/viewform , або за телефоном безкоштовної «гарячої лінії» : 0800212401.
На курсах з першої допомоги можна вивчити усі найнеобхідніші заходи, до яких слід вдаватися при невідкладних станах – заходи, які рятують життя. В процесі навчання ми розбираємо ситуації в яких необхідна перша допомога. Обговорюємо покроково дії, які треба зробити, в залежності від стану постраждалого. Вчимося робити реанімацію для дорослих і дітей, зупиняти кровотечі, допомагати людині із підозрою на інфаркт та інсульт, розглядаємо дії при утопленні, при потраплянні сторонніх предметів у дихальні шляхи, розбираємо ситуації, які можуть статися з кожним із нас: опіки, удар струмом, переохолодження, сонячний удар, отруєння, переломи. Важливо розуміти, що надавати першу допомогу може кожен бажаючий, для цього не потрібно бути медиком чи мати медичну освіту. Ми вчимося діяти в залежності від ситуації та стану людини, при цьому не втручаючись в організм, не ставлячи діагнозів, не даючи постраждалим медикаментів.
Центр психосоціального супроводу м.Щастя працює у рамках проєкту «Психосоціальна підтримка осіб, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні», за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Malteser International та Мальтійської служби допомоги Україна, який реалізує ГО Mental Health Service. (ГО «Підтримка психічного здоров’я – асоціація фахівців в галузі психічного здоров’я»).