Центр психосоціального супроводу м. Щастя допомогає мешканцям лінії розмежування
Центр психосоціального супроводу – це місце, де кожен може розраховувати на професійну підтримку або отримати нові знання та навички. Це простір для емоційного реагування, безпечного проживання психологічних наслідків кризових подій. Ми надаємо безкоштовні послуги психосоціальної підтримки та збереження психічного здоров’я мешканцям на лінії розмежування. Діє ЦПСС Щастя згідно з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) і керівництва міжвідомчого постійного комітету (МПК) з психічного здоров’я та психосоціальної підтримки в умовах надзвичайної ситуації.
Центр психосоціального супроводу – це фаховий дбайливий персонал, простір довіри та конфіденційності*, відновлення, розвиток та наповнення ресурсами. Завдяки відвідуванню ЦПСС Щастя Ви зможете більш ефективно долати складні життєві обставини.
*За умов порушення Кримінального кодексу чи прямій загрозі життю та здоров’ю клієнта чи оточуючих, конфіденційність є обмеженою. Якщо виявлені симптоми є небезпечними для клієнта та інших людей, психолог зобов’язаний поінформувати тих, хто може надати кваліфіковану допомогу.
Центр психосоціального супроводу працює у форматі групових занять та індивідуальних консультацій. Індивідуальне консультування проводять:
- Психолог (особисто)
- Консультант (особисто)
- Лікар-психіатр (по скайп)
Центр працює у Щасті вже більше 2-х років та продовжить свою роботу у Щасті до грудня 2020 р. у рамках проєкту «Психосоціальна підтримка та супровід постраждалих внаслідок конфлікту в Україні» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Malteser International Мальтійської служби допомоги в Україні, який реалізує ГО «Підтримка психічного здоров’я» (Mental Health Service). Чи буде продовження проєкту наразі не відомо, тому заохочуємо скористатися можливістю отримати якісну, професійну підтримку безкоштовно, допоки така можливість є для усіх мешканців вздовж лінії розмежування.